SI4693-A10-AM
Mfr.Part #
SI4693-A10-AM
Datasheet
SI4693-A10-AM
Description
LOW-POWER, HIGH-PERFORMANCE AM/F
Stock
736
Datasheets
SI4693-A10-AM
Basic Instructions
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 47PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 3.8PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 1000PF 20% SMD